Muskas pasidalijo kovos su Zuckerbergu detalėmis: „Tai – civilizuota karo forma“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Elonas Muskas (Twitter nuotr.)

„Space X“, „Tesla“ ir „Twitter“ įmonių vadovas Elonas Muskas pasidalijo žinute, jog jo ir „Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo kova būtų transliuojama „Twitter“ tinkle.

„Zucko ir Musko kova bus tiesiogiai transliuojama X (naujasis „Twitter“ pavadinimas) platformoje, o visos pajamos bus skirtos veteranams“, – pranešė Muskas.

Sekmadienio naktį Muskas taip pat pasidalijo žinute, kurioje teigė, jog visą dieną kilnoja svorius, bet dėl laiko trūkumo juos nešasi į darbą.

Paklaustas vienos X naudotojos, koks yra šios kovos tikslas, Muskas atsakė: „Tai yra civilizuota karo forma. Vyrams patinka kariauti.“

Du socialinių tinklų milžinai vienas kitą provokuoja nuo birželio mėnesio, o netrukus pasirodė gandų, jog kova gali įvykti istorinėje vietoje.

JAV sporto naujienų tinklapis „Bleacher Report“ praneša, jog Zuckerbergas dėl potencialios kovos sulaukė net Italijos kultūros ministro skambučio. Pranešama, kad tiek jam, tiek Muskui labai patinka idėja kovą surengti Koliziejuje.

Zuckerbergas minėtą ministrą vėliau suvedė su UFC prezidentu Dana White’u, kuris rūpinasi šios kovos įgyvendinimu.

Musko ir Zuckerbergo kovos idėja iš pradžių pasirodė kaip pokštas. Pasirodžius pranešimams, jog Zuckerbergas planuoja kurti konkurentą „Twitter“, šios vadovas pasidalino žinute: „Jei nori, galime surengti kovą narve“.

Nors tai tebuvo juokas, Zuckerbergas į tai atsakė: „Atsiųsk man kovos vietą“.

UFC prezidentas White’as „TMZ Sports“ teigė, jog abu verslininkai apie potencialią kovą kalba visiškai rimtai. Jo skaičiavimais, ši kova būtų bent tris kartus pelningesnė nei rekordinė Floydo Mayweatherio ir Conoro McGregoro akistata 2017 metais, surinkusi apie 600 milijonų dolerių.

Pasidalinti