Musiala: Vokietijos rinktinės vedlys, kuris turėjo atstovauti Anglijai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Jamal Musiala X nuotr.

Vokietijoje vykstantis Europos futbolo čempionatas pasiekė lemiamą stadiją. Šeimininkų rinktinė triumfavo A grupėje ir aštuntfinalyje rytoj susigrums su Danijos futbolininkais.

Vienas iš ryškiausių pirmenybių futbolininkų yra vokiečių puolimo lyderis Jamalas Musiala. Jis yra pelnęs 2 įvarčius ir patenka tarp šešių čempionato žaidėjų, pasižymėjusių daugiau nei kartą.

Jei kiek kitaip būtų susidėliojusi 21-erių žaidėjo karjera, jis pirmenybėse vilkėtų Anglijos rinktinės marškinėlius.

Musiala gimė Štutgarte, o būdamas 7-erių persikėlė gyventi į Londoną. Žaidėjo futbolininko kelias prasidėjo „Chelsea“ akademijoje. Musiala, būdamas 15-os metų amžiaus, atstovavo tiek Anglijos, tiek Vokietijos jaunių rinktinėms.

Miuncheno „Bayern“ futbolininko vaikystės treneris Andrew Martinas „SunSport“ tikino, kad žaidėjo pirmasis pasirinkimas visada buvo Anglija.

„Jis čia labiau jautėsi kaip namuose, jis žaidė „Chelsea“, o Anglijos jaunimo rinktinėje buvo jo klubo draugų. Jis pažinojo ir daugelį kitų žaidėjų. Puikiai pamenu pokalbius su juo ir jo tėčiu. Jo pasirinkimas visada buvo Anglija.

Bet, Anglijos futbolo nelaimei, 16-metis Jamalas nusprendė persikelti į Miuncheno „Bayern“. Tai sujaukė viską, jie viską pakreipė sau norima linkme. Pamenu, kad Jamalas susitiko su Joachimu Lowu ir „Bayern“ akademijos vadovu. Jie nupiešė vaizdinį, kaip jis patenka į pagrindinę „Bayern“ ir nacionalinės komandos sudėtį.

Kai tau 16-17 metų ir tu sutinki nacionalinės rinktinės trenerį, sprendimai jau būna priimti už tave. Įspūdinga, kad jie įdėjo tiek pastangų. Jau kitame sezone jis rungtyniavo pagrindinėje „Bayern“ komandoje.“

Vokietijos ir Danijos rinktinės stos į kovą rytoj, 22 valandą.

Pasidalinti