Motiejūnų akivaizdoje „Emporio Armani“ aplenkė „Žalgirį“ ir sugadino Jameso pagerbimą

Donatas Motiejūnas (Scanpix nuotr.)

Ettore Messina vadovaujama Milano „Emporio Armani“ ekipa nutraukė „Monaco“ krepšininkų pergalių seriją.

Trečiadienį madų sostinės ekipa išvykoje Donato Motiejūno komandą nugalėjo 95:82 ir priartėjo per pergalę nuo įkrintamųjų zonos.

Dar likus pusseptintos minutės iki antrojo kėlinio pabaigos „Emporio Armani“ pirmavo tik 2 taškais – 32:30. Visgi tuomet Messina komanda spurtavo 26:14 ir antrą mačo dalį pasitiko turėdama 14 taškų pranašumą – 58:44.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Monaco“ deficitą sumažino iki 6 taškų (70:76), tačiau tuomet Milano ekipa vėl spurtavo 11:0 ir daugiau varžovams priartėti neleido.

Prieš trečiadienio dvikovą Saša Obradovičiaus komanda per visus turnyrus buvo iškovojusi 7 pergales iš eilės.

Šį mačą tribūnose stebėjo ir Eurolygos vykdantysis direktorius Paulius Motiejūnas, prieš mačą pasveikinęs Mike’ą Jamesą su tapimu rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos krepšininku.

Pergalė „Emporio Armani“ sulygino su „Anadolu Efes“, „Bayern“ ir „Valencia“ ekipomis, kurias nuo įkrintamųjų taip pat skiria tik viena pergalė.

Tuo metu trečią vietą užimančią „Monaco“ po šio mačo pergalėmis pasivijo Stambulo „Fenerbahče“, tą padaryti gali ir Atėnų „Panathinaikos“.

Motiejūnas aikštelėje praleido 11 minučių, per kurias surinko 4 taškus, atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą ir 3 naudingumo balus. Su 17 taškų rezultatyviausias komandoje buvo Alpha Diallo.

Tuo metu nugalėtojų gretose 21 tašką ir 5 atkovotus kamuolius surinko Nikola Mirotičius, 15 pridėjo Maodo Lo, 14 – Devonas Hallas.