Motiejūno komandą įveikę „Partizan“ užsitikrino vietą atkrintamosiose

Monaco - Partizan (Scanpix nuotr.)

Per paskutines pustrečios minutės 11 taškų praleidusi Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ ekipa namuose patyrė dramatišką pralaimėjimą.

Penktadienio vakarą lietuvio komanda 84:88 nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Željko Obradovičiaus komanda po pergalės užsitikrino vietą atkrintamosiose. Jose „Partizan“ žais pirmą kartą nuo 2009-2010 metų sezono.

Pergalė prieš „Monaco“ taip pat reiškia, jog pavyti „Partizan“ negali Kauno „Žalgiris“.

Likus pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos „Monaco“ pirmavo 78:77, tačiau per likusį laiką praleido net 11 taškų ir patyrė pralaimėjimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė centras Zachas LeDay ir gynėjas Aleksa Avramovičius, pelnę po 22 taškus.

Tuo metu „Monaco“ komandą į priekį vedė 23 taškus pelnęs Elie Okobo.

Motiejūnas aikštėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė 10 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.