Motiejūnas: „Esame čia tam, kad patektume į olimpiadą, o ne skaičiuotume, kiek kas žaidžia“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Donatas Motiejūnas (LTU Basketball nuotr.)

Po pergalingai, bet neįtikinamai įveikto olimpinės atrankos grupių etapo Lietuvos rinktinė pasitinka lemiamą turnyro etapą.

Rungtynėse su Dramblio Kaulo Kranto komanda lietuviams teko lipo iš 9 taškų deficito ketvirtajame kėlinuke.

Motiejūnas ant parketo praleido 12 minučių ir surinko 7 taškus bei 4 atkovotus kamuolius. Po mačo krepšininkas akcentavo komunikacijos aikštelėje trūkumą ir ragino komandos draugus palaikyti vienas kitą.

„Turime kur tobulėti, Pasiruošimo buvo mažai, trūksta komunikacijos aikštelėje. Turime kiek kitaip žaisti ir visi turi įdėti daugiau pastangų. Vieni kitus turime palaikyti. Esame dėl to, kad patektume į olimpiadą, o ne skaičiuotume, kas kiek žaidžia. Reikia susikaupti, prieš akis lemiamas etapas. Kaip matome, lengva nebus.“

Prieš Meksikos ir Dramblio Kaulo Kranto komandas vidutiniškai praleista po 88,5 taško. Krepšininkas ieškojo priežasčių, kodėl komanda taip stringa gynyboje.

„Abejoju, kad trūksta noro ir pastangų. Vieni anksčiau baigė sezoną, kiti vėliau. Vieni daugiau žaidė, kiti mažiau. Yra labai daug faktorių, kurie susideda. Kai kurie žaidėjai kalba, kad kojų nejaučia. Dvi dienas iš eilės žaisti nėra lengva. Nenoriu ieškoti pasiteisinimų. Tokia realybė, kad susidėjo daug faktorių.“

Pasidalinti