Moterų pasaulio čempionate – istorinis ispanių triumfas

Ispanių triumfas moterų pasaulio čempionate (Scanpix nuotr.)

Ispanijos moterų futbolo rinktinė pirmą kartą istorijoje tapo pasaulio čempione.

Sekmadienio popietę vykusiame finale Ispanijos moterų rinktinė 1:0 įveikė Angliją.

16-ąją minutę Lauren Hemp pataikė į skersinį, tačiau ne už ilgo puikų šansą pasižymėti turėjo jau ispanės. Visgi Alba Redondo mėginimą atrėmė Mary Earps.

Vienintelis ir auksinis rungtynių įvartis krito 29-ą minutę, kuomet pasižymėjo Olga Carmona. Padidinti savo pranašumą ispanės galėjo įpusėjus antrajam kėliniui, tačiau realizuoti 11 metrų baudinio Jennifer Hermoso nepavyko.

Per pridėtas 13 minučių anglėms sunkiai sekėsi kurti progas ir Ispanija pirmąsyk per moterų futbolo istoriją triumfavo pasaulio čempionate.

Ir Anglijos, ir Ispanijos rinktinės pasaulio čempionato finale žaidė pirmą kartą.