Monstriškų įžaidėjų kaktomušoje – solidus Sabonio dvigubas dublis

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda sugrįžo į pergalių kelią.

Penktadienio rytą Sakramento komanda 128:123 pranoko „Oklahoma City Thunder“ krepšininkus.

Marko Daigneaulto auklėtinius Sabonio komanda oficialiose rungtynėse nugalėjo aštuntą kartą iš eilės. Paskutinį sykį Oklahomos ekipai „Kings“ nusileido 2021 m. lapkritį.

Sabonis penktadienį aikštelėje praleido net 40 minučių, per kurias pelnė 18 taškų, atkovojo 16 kamuolių ir išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus.

Lietuviui tai buvo 19 sezono dvigubas dublis. Pagal šią statistiką jis nusileidžia tik Nikola Jokičiui ir Anthony Davisui.

Dar likus kiek daugiau nei 7 minutėms iki mačo pabaigos „Kings“ turėjo rekordinę 14 taškų persvarą – 113:99. Tačiau atsilikinėdama 104:117 „Thunder“ surengė spurtą 13:2 ir sugrąžino intrigą – 119:117.

Visgi tuomet Mike’o Browno komandos puolimas atsibudo. Paskutinėmis minutėmis abi ekipos rengė vaisingas atakas, tačiau pirmavusi „Kings“ baudų metimais vis apsaugodavo turėtą persvarą ir iškovojo pergalę.

Monstriškas rungtynes „Kings“ gretose sužaidė De’Aaronas Foxas, surinkęs 41 tašką, 7 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

Dar įspūdingiau už jį pasirodė tik „Thunder“ lyderis Shai Gilgeousas-Alexanderis, kurio sąskaitoje – net 43 taškai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai. Joshua Giddey „Thunder“ komandai pridėjo 18 taškų, 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ tai buvo 14 pergalė per 23 rungtynes, po kurios Browno komanda dar labiau įsitvirtino Vakarų konferencijos 6 vietoje.

Kitas rungtynes Sabonio komanda žais taip pat namuose prieš Jutos „Jazz“.