Monstriško Sabonio trigubo dublio įkvėptas Sakramento puolimo uraganas palaužė „Wizards“

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis surinko galingą trigubą dublį, o jo Sakramento „Kings“ iškovojo trečią pergalę iš eilės – 143:131 namuose įveikti Vašingtono „Wizards“.

Sabonis jau iki pertraukos suvertė 20 taškų, o rungtynes baigė viso su 28 taškais (10/15 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų. Tai jo trečias trigubas dublis šiame sezone.

„Kings“ pralaimėjo pirmą kėlinuką 4 taškais, tačiau antrajame spurtavo 39:25 ir iki pertraukos susikūrė dviženklį pranašumą – 66:56.

Po pertraukos aikštės šeimininkai spurtavo 14:2 ir skirtumas jau tapo triuškinantis – 80:58. O 100 taškų žymą „Kings“ pasiekė likus žaisti 3 minutes trečiame ketvirtyje. Į lemiamą kėlinuką Sabonio komanda išėjo jau surinkusi net 112 taškų.

Paskutiniame ketvirtyje „Wizards“ kiek sumažino atsilikimą ir išvengė sutriuškinimo.

Saboniui geriausiai talkino De’Aaronas Foxas. „Kings“ variklis surinko 30 taškų (8/12 dvit., 2/7 trit.) ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus. Keeganas Murray pridėjo 25 taškus (4/7 trit.), Harrisonas Barnesas – 19 taškų.

Vašingtino komandoje Jordanas Poole’as surinko 28 (8/13 trit.), o Kyle’as Kuzma – 27 taškus (3/7 trit.).

„Kings“ išdalino net 35 rezultatyvius perdavimus prieš varžovų 26. Sabonio komanda dominavo po krepšiu ir iš baudos aikštelės suvertė net 64 taškus („Wizards“ – 46).

Pergalių seriją Sakramento komanda bandys rungtynėse namuose su NBA lygos lyderiais – Bostono „Celitcs“ krepšininkais.