Monstriški Sabonio ir Foxo pasirodymai „Kings“ pergalės neatnešė

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis ir De’Aaronas Foxas surengė monstriškus pasirodymus, tačiau tai nuo pralaimėjimo Sakramento „Kings“ komandos neišgelbėjo.

Mike’o Browno treniruojama komanda naktį iš antradienio į trečiadienį 113:130 krito prieš vienus iš autsaiderių Portlando „Trail Blaizers“ krepšininkus.

Iš pastarųjų ketverių rungtynių Sabonio komanda yra pralaimėjusi trejas.

Sabonis aikštėje iš viso praleido 36 minutes ir pelnė 34 taškus, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Foxo statistika buvo dar įspūdingesnė – gynėjas per 38 minutes surinko 43 taškus, sugriebė 8 kamuolius ir išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo kėlinio pradžioje „Trail Blazers“ atsilikinėjo 37:38, tačiau tuomet spurtavo 28:8 ir persvaros daugiau nebepaleido. Po Sabonio dvitaškio trečiajame kėlinyje „Kings“ pavyko priartėti per 3 taškus (83:86), bet Portlando komanda atliko dar vieną spurtą ir iškovojo pergalę.

„Trail Blazers“ komandoje rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Duopas Reathas surinko 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Malcolmas Brogdonas pridėjo 19 taškų.

Portlando ekipa vertėsi be centro Deandrey Aytono ir raumenį pasitempusio gynėjo Sahedono Sharpe’o.