Monstriškas Yabusele atvedė „Real“ į pergalę prieš Eurolygos autsaiderius

Guerschonas Yabusele surengė itin produktyvų pasirodymą ir padėjo Madrido „Real“ pasiekti užtikrintą pergalę namuose – 86:79 prieš Vilerbano ASVEL.

Prancūzų aukštaūgis prieš savo buvusią komandą per 21 minutę ant parketo surinko 26 taškus (6/8 dvit., 1/1 trit., 11/11 baud.) bei 33 naudingumo balus.

Užtikrintai nuo rungtynių pradžios pirmavę Madrido krepšininkai dar įpusėjus paskutiniam kėlinukui turėjo 15 taškų persvarą ir tik rungtynių pabaigoje ASVEL sumažino atsilikimą.

„Real“ žaidėjai rungtynėse suklydo tik 6 kartus, o varžovus privertė prarasti kamuolį 13 kartų, ką pavertė 15 taškų.

Trečią pergalę iš eilės ir jau 22-ą sezone pasiekę dabartiniai turnyro čempionai artimiausius persekiotojus („Barcelona“) lenkia jau 6 pergalėmis.

Gabrielis Deckas surinko 12 taškų, Facundo Campazzo įmetė 10 ir pirmą kartą nuo 2017/2018 sezono neatliko nei vieno rezultatyvaus perdavimo. Mario Hezonja pridėjo 9 taškus, o Vincentas Poirier pelnė 8 taškus, sugriebė 5 kamuolius, blokavo net 4 metimus ir surinko 21 naudingumo balą.

ASVEL komandai Parisas Lee įmetė 23 taškus (8/8 dvit., 1/6 trit.), išskirstė 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus. Jam geriausiai talkino Mike’as Scottas, pasižymėjęs 18 taškų , 6 atkovotais kamuoliais ir 24 naudingumo balais. Edwinas Jacksonas pridėjo 12, o Deshaunas Thomasas – 11 taškų.