Monstriškas Sabonio trigubas dublis ir dramatiška „Kings“ pergalė po dviejų pratęsimų

Sacramento Kings X nuotr.

Domantas Sabonis jau trečio ketvirčio pradžioje surinko trigubą dublį, o jo Sakramento „Kings“ po dviejų pratęsimų palaužė Orlando „Magic“ ekipą – 138:135.

Lietuvis ant parketo praleido net 45 min. ir suvertė 22 taškus (8/14 dvit., 6/9 baud.), sugriebė net 23 kamuolius ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų. Lietuvis dar pridėjo 2 perimtus kamuolius, bloką ir suklydo 6 kartus.

Tai jau septintas Domanto trigubas dublis šiame sezone. Pagal šį rodiklį lietuvis lygoje nusileidžia tik Nikola Jokičiui. Viso karjeroje Sabonis tokį pasiekimą užfiksavo jau 39 kartus, iš kurių 21 – rungtyniaudamas Sakramento komandoje.

Lietuvis vidutiniškai šiame sezone atkovoja po 12,5 kamuolio ir yra nepralenkiamas visoje lygoje.

Likus žaisti 2 min. iki antro pratęsimo pabaigos Jalenas Suggsas tritaškiu išvedė Orlando ekipą į priekį – 135:132. Keeganas Murray tolimu metimu rezultatą išlygino, o likus žaisti nepilną minutę De’Aaronas Foxas metimu iš arti išvedė į priekį Kalifornijos komandą. Likus žaisti 13 sek, po Sabonio atkovoto kamuolio puolime, Foxas pridėjo 1 baudos metimą – 138:135.

„Magic“ lyderio Paolo Banchero tritaškis buvo netaiklus ir Sakramento komanda šventė dvidešimtą pergalę sezone.

Išskirtinį pasirodymą surengė nuo suolo „Kings“ komandoje kylantis Malikas Monkas. Jis suvertė 37 taškus (trečias geriausias rezultatas karjeroje) (7/13 trit.) ir išdalino 9 rezultatyvius perdavimus.

Murray nugalėtojams pridėjo 28 taškus ir 9 sugriebtus kamuolius. Sunkiai pataikyti sekėsi komandos lyderiui Foxui. Mažylis surinko 15 taškų (6/17 dvit., 0/5 trit.) ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Nesustabdomai Orlando ekipoje rungtyniavo Banchero, sužaidęs rezultatyviausias karjeros rungtynes – 43 taškai (6/9 trit.). Suggsas pridėjo 24 taškus (6/12 trit.). Calebo Houstano sąskaitoje – 15 taškų (4/6 trit.).

Sabonio vedama „Kings“ dominavo po krepšiais – kova dėl kamuolių laimėta net 58:39. Varžovams rungtynėse leido laikytis tritaškiai, kurių Orlando komanda pataikė net 25 iš 44 (56,8 proc.).

Po pergalės „Kings“ grįžo į 5 vietą Vakarų konferencijoje, į šeštą nustumdami Joną Valančiūną ir Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą. Kitas rungtynes Sabonis su draugais vėl žais namuose. Varžovai – Toronto „Raptors“ krepšininkai.