Monake – į Eurolygos rezultatyvumo Olimpą įkopęs Jamesas ir pratęsta „Crvena Zvezda“ pralaimėjimų serija

Monaco X nuotr

Mike’as Jamesas aplenkė Vassilį Spanoulį ir tapo rezultatyviausiu visų laikų Eurolygos krepšininku, o Monako ekipa namuose įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ ir komplikavo šių šansus kovoje dėl įkrintamųjų.

Jamesas sužaidus 6 minutes antrajame kėlinuke smeigė tolimą dvitaškį po atšokimo ir pasiekė Eurolygos rezultatyvumo viršūnę.

Aikštės šeimininkai visas rungtynes laikėsi priekyje, tačiau atitrūkti per pirmus tris ketvirčius nesugebėjo. Lemiamą kėlinuką Ellie Okobo pradėjo dviem tritaškiais paeiliui ir „Monaco“ persvara tapo rekordinė – 75:60.

Belgrado komanda atistiesti nesugebėjo ir patyrė ketvirtą nesėkmę paeiliui. Jie lieka su 10 pergalių ir turnyrinėje lentelėja rikiuojasi aukščiau tik už ALBA ir ASVEL ekipas.

Donatas Motiejūnas nugalėtojams pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 1/1 trit.,5/8 baud.). Lietuvis ant parketo praleido 21 min. ir pridėjo 6 sugriebtus kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų. Rekordinis Jamesas surinko 20 taškų, tačiau pataikė tik 1 tritaškį iš 8. Okobo pridėjo 14, o Jaredas Blossomgame’as – 12 taškų.

Belgrado komandai Rokas Giedraitis įmetė 13 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), išdalino 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų. Luka Mitrovičius pelnė 18 taškų ir sugiriebė 10 kamuolių, Yago Dos Santosas pridėjo 16, Joelis Bolomboy’us – 12 taškų.

Monako komandai tai buvo jau septinta pergalė iš eilės, o serbams – ketvirtas paeiliui pralaimėjimas.