„Monaco“ vietą Eurolygoje užims Turkijos komanda 

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Dušanas Alimpijevičius (Scanpix nuotr.)

Kitame sezone Eurolygoje ir toliau varžysis 20 komandų, o į Europos taurę persikėlusią „Monaco“ ekipą turnyre pakeis dar viena komanda iš Stambulo.

Kaip informuoja „Eurohoops“, Eurolygos vadovų susirinkime vienbalsiai buvo nuspręsta artėjančiam sezonui į turnyrą priimti Stambulo „Bešiktaš“ komandą.

Pastarieji į pajėgiausią žemyno turnyrą grįžta po 14 metų pertraukos, kuomet pirmą ir iki šiol paskutinį kartą rungtyniavo Eurolygoje.

Į turnyrą taip pat grįžta ir ekipą treniruojantis Serbijos rinktinės strategas Dušanas Alimpijevičius. kuris 2017-2018 metų sezone Eurolygoje darbavosi su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Primename, kad pastarajame sezone „Bešiktaš“ Europos taurėje liko antra, o turnyrą laimėjusi Burgo Breso JL ekipa į Eurolygą nusprendė nesikelti.

Turkijos čempionate Alimpijevičiaus auklėtiniai nužygiavo iki finalo, kur krito prieš Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahče“.

Pasidalinti