„Monaco“ be problemų susitvarkė su be pergalių Eurolygoje liekančia „Virtus“

Jordanas Loydas. Scanpix nuotr.

Antroje rungtynių dalyje spurtavusi Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ komanda namuose susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ ir paliko šiuos be pergalių Eurolygoje.

Saša Obradovičiaus auklėtiniai 101:85 susitvarkė su „Virtus“ ekipa ir reabilitavosi po nesėkmės trečiadienį Barselonoje. Dviguba Eurolygos savaitė pergalių neatnešė Italijos komandoms – Kauno „Žalgirio“ pranašumą pripažinusios Bolonijos ir Milano ekipos pralaimėjimus patyrė ir antruose savaitės mačuose.

Įpusėjus antrajam susitikimo ketvirčiui svečiai iš Italijos buvo pasiekę dviženklį pranašumą, tačiau dar iki pertraukos „Monaco“ atsilikimą sumažino iki minimalaus – 46:47.

Antroje susitikimo pusėje sąlygas jau diktavo šeimininkai. Trečiajame kėlinukui perkopus į antrą dalį Monako komandos persvara tapo dviženklė – 67:56.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Bolonijos komanda buvo priartėjusi iki 3 taškų, tačiau Mike’o Jameso vedama „Monaco“ greitai atstatė dviženklį pranašumą ir svečių artyn nebeprisileido.

Donatas Motiejūnas ant parketo praleido 23 minuts ir surinko 3 taškus, 4 atkovotus kamuolius bei 5 asmenines pražangas. Naudingiausiai rungtyniavo Jamesas, surinkęs 19 taškų, 5 rezultatyvius perdavimus ir 29 naudingumo balus.

Elie Okobo įmetė 20, Mamas Jaiteh 15, Vitto Brownas 14, Matthew Strazelis 12, Jordanas Loydas 11 taškų.

„Virtus“ komandai Tornike Shengelia pelnė 17, Mouhametas Dioufas 12, Isaia Cordinier 11 ir Matthew Morganas po 11, Willas Clyburnas 8 taškus.