Modričiaus rekordas paženklintas sunkia „Real“ pergale

Kylianas Mbappe ir Vinicius Junioras. Scanpix nuotr.

Po rinktinių pertraukos į vietinį čempionatą sėkmingai grįžo Madrido „Real“ klubas.

Carlo Ancelotti auklėtiniai Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse išvykoje 2:1 palaužė Vigo „Celta“.

20-ą minutę „Real“ ekipą į priekį puikiu tolimu smūgiu išvedė Kylianas Mbappe, tačiau antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Williotas Swedbergas. Galiausiai sužaidus kiek daugiau nei valandą Vinicius Junioras sulaukė Luka Modričiaus perdavimo ir nuginklavo varžovų vartininką.

Per likusį laiką „Celta“ turėjo progų išlyginti rezultatą, tačiau jų realizuoti nepavyko.

Po keitimo į aikštę žengęs Luka Modričius tapo vyriausiu „Real“ futbolininku klubo istorijoje – 39 metai ir 40 dienų.

Svarbią pergalę iškovojusi Madrido ekipa bent jau laikinai turnyro lentelėje susilygino taškais su pirmaujančia „Barcelona“.