Miunchene – rezultatyvios lygiosios: „Real“ ir „Bayern“ likimas spręsis Madride

Rezultatyviomis lygiosiomis UEFA Čempionų lygos pusfinalių seriją pradėjo Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ ekipos.

Abi komandos rungtynėse pirmavo, tačiau pirmasis pusfinalis nugalėtojo neišaiškino – rungtynės baigėsi 2:2 ir viskas spręsis kitą trečiadienį Madride.

Žemai išsirikiavę Madrido komandos futbolininkai atidavę kamuolio kontrolę aikštės šeimininkams, tačiau daugiausiai, ką šie sukūrė buvo keli nepavojingi smūgiai iš baudos aikštelės prieigų.

Įpusėjus kėliniui tobulą kombinaciją sužaidė Toni Krossas ir Vinicius. Brazilas po puikaus patyrusio saugo perdavimo atsidūrė vienas prieš Manuelį Neuerį ir nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos dar turėjo galimybę atlikti po baudinį iš dėkingų situacijų, tačiau Harry Kane’as smūgiavo pro šalį, o Rodrygo smūgį atmušė tas pats sienelėje stovėjęs Kane’as.

Po pertraukos sužaidus 8 minutes vokiečiai pasiekė savo. Leroy Sane prasiveržęs dešiniuoju kraštu įsibrovė į Madrido baudos aikštelę ir stipriu smūgiu į artimą vartų kampą nuginklavo Andriy Luniną.

Sužaidus dar dvi minutes Lucas Vasquezas savo baudos aikštelėje pargriovė Jamalą Musialą, o 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Kane’as.

Likus žaisti 10 minučių Thomas Tuchelis į aikštę metė Leroy’ų Sane, kuriam prieš mačą prognozavo įvartį.

Iš karto po to baudos aikštelėje buvo pargriautas Rodrygo ir nuo 11 metrų žymos savo dublį susirinko Vinicius Junioras. Per likusį laiką komandos ryškesnių progų nesukūrė.

Miuncheno komandos žaidėjai link vartų atliko 14 smūgių, o į vartų plotą pataikė 5 kartus. Carlo Ancelotti auklėtiniai smūgiavo 10 kartų, taikliai – 4. „Bayern“ kėlė 6 kampinius, „Real“ – 5.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą trečiadienį, kovo 8 dieną, Madride. Kitame pusfinalyje rytoj Dortmunde susikaus vietos „Borussia“ ir PSG.