Mitchello pusšimčio taškų pergalei neužteko: „Cavs“ ir „Magic“ žais lemiamas rungtynes

Donovanas Mitchellas sužaidė kosmines rungtynes, tačiau jo atstovaujama Klivlendo „Cavaliers“ 96:103 Orlande krito prieš vietos „Magic“.

Paolo Banchero lemiamame rungtynių ketvirtyje surinko 10 taškų, atvedė į pergalę i103:96 r ištempė savo komandą į lemiamas, septintas serijos rungtynes.

Neįtikėtinai rungtyniavęs Mitchellas surinko visus 18 komandos taškų ketvirtame kėlinuke, o viso jų suvertė net 50 (19/27 dvit., 3/9 trit., 3/6 baud.). Jis tapo antruoju klubo istorijoje atkrintamosiose pasiekusiu pusšimčio taškų žymą. 2018 metais 51 tašką buvo surinkęs LeBronas Jamesas.

Trečiajame kėlinuke spurtą 17:4 surengę svečiai vienu metu pirmavo 9 taškais, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 5 taškų pranašumą – 79:84. Likus žaisti 4 minutes rezultatas buvo lygus, tačiau 5 taškus be atsako pelnė Banchero ir „Magic“ pergalės nebepalaido.

Arčiausiai „Cavs“ po Mitchello tritaškio likus 20 sekundžių buvo priartėję iki 4 taškų, tačiau varžovai realizavo baudas, o patys Klivlendo krepšininkai taškų nebepelnė.

Tai vienintelė NBA atkrintamųjų serija, kurioje prireiks septintųjų rungtynių. Visus šešis susitikimus laimėjo namuose žaidusi komanda.

Mitchellui geriausiai talkino Darius Garlanas – 21 taškas, 6 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai. Maxas Strussas pridėjo 10 taškų ir 8 sugriebtus kamuolius.

Nugalėtojams Banchero surinko 28 taškus ir 8 atkovotus kamuolius. Franzas Wagneris pridėjo 26, o Jalenas Suggsas – 22 taškus.

Memiamos serijos rungtynės poryt bus žaidžiamos Klivlende.