Milžinišką persvarą iššvaisčiusį „Lietkabelį“ Europos taurėje gelbėjo Oreliko šou

Gediminas Orelikas (LKL nuotr.)

Panevėžio „Lietkabelis-7Bet“ Europos taurės rungtynėse iššvaistė įspūdingą persvarą, tačiau Gedimino Oreliko vedama komanda vis tiek iškovojo pergalę.

Trečiadienį Panevėžio komanda dvyliktajame Europos taurės etape 92:88 pranoko A grupės lyderius Breso Burgo JL.

Prasidėjus antrajam kėliniui komandos žaidė taškas į tašką, tačiau rezultatui esant 19:22 tritaškį pataikė Paulius Murauskas, po to tris iš eilės susmeigė komandos naujokas Gediminas Orelikas ir „Lietkabelis“ pradėjo atitrūkinėti.

Antrąjį kėlinį Nenado Čanako auklėtiniai laimėjo 24:13, o trečiojo pabaigoje po Beno Griciūno dvitaškio komanda turėjo susikrovusi milžinišką 27 taškų persvarą – 69:42.

Visgi ketvirtajame kėlinyje varžovai „Lietkabelį“ užmėtė tritaškiais. James Palmeris per ketvirtį suvertė 17 taškų, 9 pridėjo Alexas Julienas, 8 – Frantzas Massenatas, o kėlinį panevėžiečiai pralaimėjo 20:41.

Visgi išsigelbėti to JL komandai neužteko.

Rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose buvo vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Orelikas, pelnęs 27 taškus, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 29 naudingumo balus.

Čanako auklėtiniai prieš Breso Burgo JL Europos taurėje nutraukė 4 pralaimėjimų iš eilės, be to, pasiekė sezono tritaškių rekordą – jų panevėžiečiai pataikė 14.

Europos taurėje „Lietkabelis“ turi surinkęs 5 pergales ir 7 pralaimėjimus bei A grupėje užima 7-8 vietas.