Milvokyje – kosminis Lillardo pasirodymas ir įtikinama „Bucks“ pergalė

Damianas Lillardas sužaidė neįtikėtiną pirmą rungtynių pusę, o be Giannio Antetokounmpo rungtyniavusi Milvokio „Bucks“ pasiekė įtikinamą pergalę NBA atkrintamųjų starte.

Milvokio krepšininkai pergalės likimą išsprendė dar iki rungtynių pertraukos ir šventė pergalę 109:94.

Nepakartojamą pasirodymą pirmoje mačo dalyje surengė Lillardas. Jis per pirmus du kėlinukus suvertė visus savo rungtynėse pelnytus 35 taškus (5/13 dvit., 6/11 trit., 7/7 baud.). Antroje susitikimo pusėje krepšininkas atliko vos 5 metimus ir taškų nebepelnė.

Tai buvo pirmos Lillardo atkrintamosios nuo 2021 metų. Jis surengė rezultatyviausią pusės rungtynių pasirodymą atkrintamosiose nuo 2019 metų, kai Kevinas Durantas per du kėlinukus suvertė net 38 taškus.

Komandos išėjo ilsėtis aikštės šeimininkams pirmaujant 69:42. Trečio ketvirčio pradžioje Indianos krepšininkai spurtavo 9:0 ir sumažino atsilikimą iki 12 taškų.

„Bucks“ lemiamą kėlinuką pradėjo 8:0, grąžino 20 taškų atotrūkį ir panaikino bet kokią intrigą rungtynėse.

Lillardui geriausiai talkino Khrisas Middletonas, surinkęs 23 taškus ir sugriebęs 10 kamuolių. Bobby Portis taip pat pasižymėjo dvigubu dubliu – 15 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Brookas Lopezas pridėjo 11 taškų.

„Pacers“ neišgelbė 36 Pascalio Siakamo taškai. Krepšininkas dar pridėjo 13 atkovotų kamuolių. Milesas Turneris įmetė 17, o TJ McConnellis – 10 taškų. Tyrese’as Haliburtonas surinko 9 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Indianos krepšininkai realizavo tik 8 tritaškius iš 38 bandymų (21,1 proc.). Tuo tarpu, šeimininkai pataikė 14 tolimų metimų iš 37 (37,8 proc.)

Antrosios serijos rungtynės vėl vyks Milvokyje.