Milano komandos vairas patikėtas portugalui

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Paulo Fonseca (Scanpix nuotr.)

Milano futbolo komanda, nusprendusi pasukti skirtingais keliais su Stefano Pioli, naujuoju strategu paskyrė Portugalijos futbolo specialistą Paulo Fonseca.

„AC Milan“ komanda su Fonseca susitarė dėl dvejų metų bendradarbiavimo su galimybe pratęsti dar metams, o strategas uždirbs net po tris milijonus eurų per metus.

Paulo Fonseca trenerio karjerą pradėjo 2005 m., pradėdamas nuo Estrela Amadora jaunimo komandos, o vėliau tarp profesionalų tęsė Portugalijos mažosiose lygose.

2012 m. jis debiutavo aukščiausioje lygoje su „Paços de Ferreira“ – klubu, su kuriuo pateko į Čempionų lygos atkrintamąsias. 2013 m. jis persikėlė į Porto, su kuriuo iškovojo Portugalijos supertaurę – pirmąjį savo trenerio trofėjų.

Po etapo „Braga“ komandoje, su kuria iškovojo Portugalijos taurę, jis tris sezonus treniravo Donecko „Shakhtar“, su kuriuo iškovojo septynis trofėjus ir pasiekė 103 pergales per 139 rungtynes.

2019 m. jis debiutavo Italijos čempionate su AS Roma – komanda, su kuria 2021 m. pateko į Europos lygos pusfinalį. Nuo 2022 metė strategas vadovavo „Lille“ ekipai.

51 metų portugalas grįžta į Italiją po 3,5 metų pertraukos.

Pasidalinti