Milano ekipą sukausčiusi „Barcelona“ grįžo į pergalių kelią

Šarūnas Jasikevičius (Barca Basket Twitter nuotr.)

„Barcelona“ (3-2) dominuojančiu stiliumi reabilitavosi po nesėkmės prieš Kauno „Žalgirį“.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 74:56 (21:21, 22:8, 18:12, 13:15) nugalėjo Milano „Armani Exchange“ (3-2).

Rokas Jokubaitis per 14 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), 2 rezultatyviais perdavimais, 2 atkovotais kamuoliais, 1 klaida, 3 pražangomis ir 1 naudingumo balu.

Tai buvo didžiausia „Barcos“ pergalė šiame Eurolygos sezone. Prieš tai katalonai 84:73 nugalėjo Miuncheno „Bayern“.

„Manau, kad po pirmojo kėlinio buvome solidesni, – po rungtynių sakė Š. Jasikevičius. – Jame atidavėme daug dalykų per lengvai. Šiek tiek negražios rungtynės. Mes daug prametėme, Milanas daug prametėme. Buvo progų abiejoms komandoms, bet dabar ankstyva sezono fazė ir svarbiausia tobulėti bei laimėti kuo daugiau rungtynių.“

Pergalę šeimininkams nukalė solidi gynyba. Antrąjį ketvirtį pavyko laimėti 22:8, o varžovų tritaškius apribojo iki 20 proc. (4/20).

Nugalėtojams Tomašas Satoransky per 22 minutes surinko 9 taškus (3/3 dvit., 3/4 baudų), 2 rezultatyvius perdavimus, 6 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

Prieš savo buvusią komandą plėšėsi Brandonas Daviesas, kuris svečiams pelnė 18 taškų (9/15 dvit.), atkovojo 6 kamuolius ir sukaupė 18 naudingumo balų.

„Barcelona“: Mike’as Tobey 13 (7 atk. kam.), Cory Higginsas 11, Tomašas Satoransky 9, Jamesas Nnaji ir Janas Vesely po 7.
„Armani Exchange“: Brandonas Daviesas 18, Billy Baronas ir Devonas Hallas po 7.