Milane likti norėjęs Melli – apie lemtingą Messinos 45 sekundžių skambutį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Nicolo Melli (Scanpix nuotr.)

Netikėtai „Emporio Armani“ palikęs kapitonas Nicolo Melli teigė planavęs likti madų sostinėje, kol visko nepakeitė trumpas Ettore Messina skambutis.

Pasak 33-ejų aukštaūgio, sprendimą sukti skirtingais keliais priėmė klubas, o tai padarė ne pačiu maloniausiu būdu.

„Nesvarsčiau apie išvykimą, tačiau gerbiu jų sprendimą. Aš norėjau likti, tačiau tokiose situacijose noras turi būti abipusis. Šiuo atveju to nebuvo. Liūdna, kad daug žmonių galvoja, jog aš palikau Milaną. Taip nebuvo“, – teigė Melli.

Milano komandai per du etapus joje Melli iš viso atidavė aštuonis sezonus. Pastaruosius trejus metus su „Emporio Armani“ jis tapo Italijos čempionu.

„Dėl sprendimo turite klausti klubo. Laimėjus lygą kalbėjome su Messina, aptarėme pasiūlymą, kurį gavau balandį. Jis buvo vienintelis, kurį klubas pateikė sezono metu.

Pasakiau jiems, kad čia esu 8 metus ir tai turi turėti vertės, juolab kad esu kapitonas. Manau, kad pokalbis buvo pozityvus, bet po dviejų dienų sulaukiau Messinos skambučio. Pokalbis truko 45 sekundes ir jis man pasakė, kad klubas nusprendė pasukti kita kryptimi.

Tai yra normalus sprendimas, bet man niekas nepaaiškino, ar jis yra techninis, ar susijęs su kažkuo kitu. Tačiau nesu nustebęs. Tokie dalykai – gyvenimo dalis“, – teigė Melli.

Pasidalinti