Mike’as Tysonas grįžta į ringą – susikaus su Youtube išgarsėjusiu varžovu

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Oficialiai paskelbta, kad liepos 20 dieną Arlingtone, Teksase, susikaus legendinis Mike’as Tysonas ir pastaraisiais metais išgarsėjęs Jake’as Paulas.

Legendinis boksininkas numatytu kovos laiku bus jau sulaukęs 58-erių, o jo varžovui bus 27-eri metai. Paskutinį kartą į ringą Tysonas žengė 2020 metų lapkritį, parodomojoje kovoje su Roy Jonesu. Vienoje iš apšildančių dvikovų ringe išgarsėjo iki tol Youtube žvaigžde buvęs Paulas. Jis nokautavo buvusį NBA krepšininką Nate’ą Robinsoną ir tapo kovotoju dėl premijų.

Paulas yra laimėjęs 9-ias iš 10 savo kovų, 6-ias iš jų nokautais. Tysonas savo paskutinę profesionalią kovą turėjo dar 2005 metais, tačiau yra užtikrintas savo būsima pergale.

„Jis smarkiai patobulėjo kaip boksininkas per paskutinius metus. Bus labai smagu pamatyti, ką ambicijos ir vaikis gali padaryti prieš patirtį ir visų laikų geriausio (GOAT) mentalitetą. Tai jaudinanti galimybė pamatyti pilną gyvenimo ciklą – aš pradėjau jo boksininko kelionę ir dabar planuoju ją pabaigti.“

Dvikova tiesiogiai bus transliuojama „Netflix“, o vienas kovos organizatorių Nakisa Bidarianas nevengia skambių pareiškimų.

„Jake’as Paulas prieš Mike’ą Tysoną yra kartą per gyvenimą pasitaikanti dvikovą ir aš tikiu, kad tai bus labiausiai žiūrima kova modernaus bokso istorijoje.“

Pasidalinti