Medvedevas Dubajuje laimėjo trečią turnyrą iš eilės

Daniilas Medvedevas Dubajuje laimėjo trečią turnyrą iš eilės. Dubai Duty Free Tennis Championships. nuotr.

Daniilas Medvedevas demonstruoja neįveikiamą sportinę formą ir per tris savaites laimėjo trečią turnyrą. Dubajuje vykusio ATP 500 turnyro finale jis užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo Andrejų Rublevą.

Medvedevas iškovojo 14 pergalę iš eilės.

„Tai puiku, nes metų pradžioje žaidimas nebuvo geras. Tenise, kai tu nelaimi mačų, pradedi abejoti savimi. Dabar jausmas geras, – po pergalės finale kalbėjo Medvedevas. – Tikrai labai džiaugiuosi šiomis trimis savaitėmis. Ir laukiu kitų.“

Medvedevas pusfinalyje nugalėjo pirmą pasaulio raketę Novaką Džokovičių. Viso turnyro metu jis nepralaimėjo nei vieno seto.

Po šios savaitės pasauliniame reitinge jis pakils į šeštą vietą.

Rublevas gynė čempiono titulą Dubajuje ir siekė tapti vos trečiu tenisininku, kuriam pavyko laimėti šį turnyrą dvejus metus iš eilės. Anksčiau tai padarė tik Džokovičius ir Rogeris Federeris.

Medvedevas iškovojo 18 karjeros titulą ATP serijos varžybose, o kitą savaitę varžysis „BNP Paribas Open“ turnyre Indian Velse.