Mbappe ultimatumą įteikusi PSG pristatė naują trenerį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Luisas Enrique (Scanpix nuotr.)

Buvęs „Barcelona“ komandos ir Ispanijos rinktinės vyriausiasis strategas Luisas Enrique nuo šiol vadovaus „Paris Saint-Germain“ ekipai.

Pareigose trečiadienį pristatytas ispanas pakeis praeitą sezoną vadovavusį Christophe’ą Galtier. Su pastaruoju PSG atsisveikino taip pat trečiadienį.

Galtier nuo atleidimo neišgelbėjo ir tai, jog su juo PSG tapo Prancūzijos čempionu rekordinį 11 titulą.

Enrique, kuris buvo be darbo nuo pernai vykusio pasaulio čempionato, su klubu sudarė dvejų metų sutartį.

Nors triumfavo vietiniame fronte, kalbos apie Galtier atleidimą įsivyravo nuo PSG nesėkmės Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Enrique atėjimas – ne vienintelis po sezono įvykęs pokytis PSG klube. Kiek anksčiau jį paliko pasaulio čempionas Lionelis Messi, sudaręs sutartį su Majamio „Inter“ ekipa. Kitos žvaigždės Neymaro ateitis PSG klube taip pat nėra aiški.

Enrique su „Barcelona“ 2015 metais tapo Čempionų lygos nugalėtoju bei dukart triumfavo Ispanijos čempionate. Po to ketverius metus strategas praleido Ispanijos rinktinėje.

Enrique pristatymo konferencijoje taip pat dalyvavo PSG prezidentas Nasseras Al Khelaifi, užsiminęs apie Kyliano Mbappe ateitį klube. Pasak jo, prancūzui yra įteiktas šioks toks ultimatumas.

„Nenorime, kad jis paliktų komandą nemokamai 2024 metais. Mūsų pozicija yra aiški. Jeigu Kylianas nori likti klube, mes norime, kad jis liktų. Bet prieš tai jis turi pasirašyti naują kontraktą.

Nenorime prarasti geriausio pasaulio futbolininko nemokamai. Tai neįmanoma.“

Mbappe yra siejamas su persikėlimu į Madrido „Real“ ekipą.

Pasidalinti