Mbappe sugrįžimas pažymėtas pirmuoju įvarčiu ir lygiosiomis

Robertas Lewandowskis ir Kylianas Mbappe. Euro 2024 X nuotr

Prancūzijos futbolo rinktinė pagaliau pati pelnė savo įvartį Europos futbolo čempionate, tačiau tai nepadėjo iškovoti pergalės. Didier Deschampso auklėtiniai nesugebėjo įveikti abu pralaimėjimus iki tol patyrusios Lenkijos.

Pirmas rungtynių įvartis buvo pasiektas antro kėlinio pradžioje, kai 56 minutę baudos aikštelėje buvo pargriautas Osmane‘as Dembele. Vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo po nosies lūžio į aikštę sugrįžęs Kylianas Mbappe.

Tai buvo pirmas Mbappe įvartis ginant Prancūzijos garbę Europos čempionatuose.

Tačiau lenkai nepalūžo ir ieškojo savo galimybių prie varžovų vartų. 79 minutę po VAR peržiūros į Prancūzijos rinktinės vartus buvo skirtas baudinys. Pirmuoju bandymu Robertas Lewandowskis pasižymėti nesugebėjo. Tačiau teisėjo sprendimu gindamas vartus taisykles pažeidė Mike Maignanas ir baudinį teko kartoti.

Antru bandymu Lewandowskis pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą.

Roberto Lewandowskio įvartis

Prancūzams tai buvo antros lygiosios grupėje ir su penkiais taškais prancūzai liko antroje vietoje „D“ grupėje. Pirmą netikėtai užėmė Austrija, po dramatiškos kovos 3:2 nugalėjusi Nyderlandus.

Lenkija su vienu tašku liko ketvirta. Nyderlandai su keturiais taškais užėmė trečią vietą.