Mbappe palieka PSG aukštai iškelta galva: „Neįmanoma jo pakeisti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kylian Mbappe X nuotr.

Kylianas Mbappe po paskutinių savo rungtynių su PSG marškinėliais džiaugėsi dar vienu Prancūzijos titulu.

Mbappe pabaigė savo 7 metų karjeros etapą PSG komandoje, padėdamas 2:1 įveikti „Lyon“ futbolininkus Prancūzijos taurės finale. Tai ketvirtas toks Mbappe titulas. 6 kartus puolėjas padėti komandai tapti šalies čempione.

Futbolininkas tapo rezultatyviausiu visų laikų klubo žaidėju, varžovų vartininkus nuginklavęs 256 kartus.

Paris Saint-Germain X nuotr.

„Vien tik geri prisiminimai. Po daugybės puikių metu palieku komanda aukštai iškelta galva, su trofėjumi, turėdamas vien teigiamus prisiminimus,“ – po finalo rungtynių kalbėjo puolėjas.

Mbappe sutartis su PSG baigiasi birželio 30 dieną ir žaidėjas yra viešai paskelbęs, kad komandoje neliks. Jis atsakė į klausimus, kodėl dar nėra viešai paskelbęs, kad vyks į Madrido „Real“.

„Manau, kad svarbiau yra tinkamai su visais atsisveikinti. Dabar džiaugiamės titulu. Viskam yra savas laikas. Savo naują komandą įvardinsiu greitai, manau tai kelių dienų klausimas.“

Paryžiaus komandos strategas Luisas Enrique kalbėjo, kad neįmanoma pakeisti Mbappe kuo nors kitu. Visa komanda turės tapti geresnė, kad kompensuotų savo žvaigždės netektį.

„Man pasisekė, kad galėjau treniruoti Kylianą šį sezoną. Jam metai buvo sunkūs. Po septynių metų ir visko, ką jis pasiekė atsisveikinti yra sunku.

Neįmanoma jo pakeisti kitu žaidėju. Mes tai bandysime daryti pasirašydami keturis, penkis ar šešis naujus žaidėjus. Kyliano pamaina bus komanda, kuri kartu su fanais bandys laimėti viską ateinančiuose sezonuose.“

Mbappe nuo 2018 metų šešis kartus iš eilės tapo rezultatyviausiu Prancūzijos lygos futbolininku.

Pasidalinti