Mažumoje rungtynes baigęs „Arsenal“ išvargo Londono derbį

Londono Arsenal futbolininkai (Scanpix nuotr.)

Londono „Arsenal“ komanda po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę Anglijos „Premier“ lygoje.

Mikelio Artetos auklėtiniai pirmadienio vakarą išvykoje 1:0 palaužė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje vyravo gana atviras futbolas, abi komandos greitais perdavimais bandė palaužti viena kitos gynybas, tačiau pasižymėti nepavyko. Labiausiai „Arsenal“ ekipoje pirmoje dalyje išsiskyrė Eddie Nketiah, tačiau vienas jo smūgis trenkėsi į virpstą, o kitame epizode jis nesėkmingai pabandė perkelti varžovų vartininką iš kelių metrų.

Vienintelis mačo įvartis krito 54-ąją minutę, kuomet 11 metrų baudinį realizavo Martinas Odegaardas.

Nuo 67-osios minutės „Arsenal“ buvo priversti žaisti mažumoje, kai antrą geltoną kortelę gavo Takehiro Tomiyasu.

Šios rungtynės simboliškai svarbios buvo „Arsenal“ lyderiui Bukayo Saka, kuris žaidė 82-osiose „Arsenal“ „Premier“ lygos rungtynėse iš eilės bei pakartojo Paulo Mersono klubo rekordą.

„Crystal Palace“ mačo pabaigoje surengė varžovų vartų šturmą, tačiau „Arsenal“ išlaikė minimalų pranašumą ir iškovojo tris taškus.