Mažeikių sezono staigmena: „M Basket“ patiesė Utenos krepšininkus

Martynas Gecevičius. Betsafe-LKL nuotr.

Mažeikių komanda iškovojo vieną skambiausių pergalių šiame sezone. Betsafe-LKL pirmenybių debiutantai namie 88:86 nugalėjo ketvirtoje vietoje žengiančią Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ ekipą.

Mažeikiai pasiekė septintą pergalę sezone ir įsitvirtino šeštoje turnyro lentelės vietoje. Utena nepasinaudojo proga per pergalę priartėti prie trečioje vietoje žengiančio Vilniaus „Wolves“ klubo.

Likus žaisti beveik tris minutes Mažeikių komanda pirmavo aštuoniais taškais 75:67. Tačiau tuomet du tritaškius iš eilės pataikė Dayshonas Smithas ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų. Iš viso Utenos amerikietis pelnė 21 tašką ir buvo rezultatyviausias svečių gretose.

Tačiau Mažeikių komanda nepalūžo, o likus žaisti 50 sekundžių po Henri Kantoneno tritaškio aikštės šeimininkai vėl pirmavo 8 taškų skirtumu 81:73 ir sėkmingai išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos.

Nugalėtojams daugiausiai 22 taškus pelnė ir 30 naudin gumo balų surinko Giedrius Staniulis. 12 Chauncey Collinsas. Po 10 Martynas Paliukėnas, Kamau Stokesas ir Martynas Gecevičius.

Komandos ypač rezultatyviai sužaidė paskutinį ketvirtį, kurį 35:32 laimėjo Mažeikiai.

Utenos klubas vertėsi be raumenį patempusio Ajdino Penavos, tuo tarpu kitas legionierius Joshua Newkirkas ant parketo praleido tik pusšeštos minutės.

Įdomu, kad tai buvo ketvirta abiejų komandų akistata sezone ir antra Mažeikių pergalė.