Martynas Gecevičius jungiasi prie „O, Dangau!“ kuriamų laidų apžvalgininkų

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Martynas Gecevičius. LKL nuotr.

Naujame krepšinio sezone „O, Dangau!“ YouTube kanalo žiūrovai išvys naują, tačiau puikiai pažįstamą veidą – Martyną Gecevičių.

Vienas tituluočiausių Lietuvos sportininkų prisijungs prie kanalo krepšinio apžvalgininkų gretų.

„Nepaprastai džiugu, kad krepšinio aistruoliai turės galimybę išgirsti tokio tituluoto žmogaus įžvalgas apie Lietuvos ir Europos krepšinį. Visas mūsų kolektyvas nuoširdžiai tuo džiaugiasi. Suprantame, kad tai derinti gali tekti su Martyno žaidimu, bet viskas įmanoma, – kalbėjo vienas iš laidų kūrėjų Tomas Langvinis.

Martynas yra vienas didžiausių sostinės krepšinio simbolių, todėl labai smagu, kad jis prisijungs ir prie naujos mūsų laidos, kuri bus skirta tik Vilniaus sporto aistruoliams, o jos premjera jau liepos pradžioje. Martyną žiūrovai išvys ir laidoje „O, Sportas!“ bei kitose apžvalgose.“

Artimiausias epizodas su Martynu Gecevičiumi pasirodys dar šią savaitę.

Laidoje „Širdyje žaliai balti“ jis kartu su krepšinio treneriu Tomu Purliu ir laidos vedėju Justu Naulicku aptars karščiausias permainas Kauno „Žalgirio“ komandoje, Šarūno Jasikevičiaus pasitraukimą iš „Barcelona“ komandos ir kitas žaliai baltiems artimas temas.

Gecevičius per savo karjerą susižėrė daug apdovanojimų – tapo LKL čempionu, du kartus Eurolygos nugalėtoju, Graikijos pirmenybių čempionu, tritaškių konkursų geriausiu snaiperiu.

Su Lietuvos rinktine 2010 metais iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalius.

Laidos bus matomos šiame kanale.

Praėjusį sezoną Gecevičius žaidė Utenos „Juventus“ komandoje.

Pasidalinti