Marčiulionis pagerino asmeninį rekordą NCAA ir atvedė komandą į pergalę

Augustas Marčiulionis sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NCAA čempionate. X nuotr.

Augustas Marčiulionis vedė savo komandą į pergalę prieš vienus NCAA čempionato lyderių Kolorado valstijos „Rams“ universitetą. Lietuvos rinktinės kandidatas pelnė 18 taškų, o jo vedama „Saint Mary‘s Gaels“ ekipa svečiuose šventė pergalę 64:61.

Rungtynių pabaigoje Joshas Jeffersonas pataikė tritaškį ir svečiai savo pranašumą padidino iki keturių taškų. Iš viso susitikime jis pelnė 16 taškų. Tai buvo pirma „Saint Mary‘s Gaels“ ekipos pergalė išvykoje šį sezoną.

Mačiulionis aikštėje praleido 36 minutes ir itin sėkmingai atakavo krepšį. Gynėjas pataikė du tritaškius ir keturių, apskritai tikslą pasiekė 8 metimai iš 11.

Tai buvo rezultatyviausios Marčiulionio rungtynės NCAA pirmenybėse. Šį sezoną jis vidutiniškai pelno po 8,8 taško ir atlieka po 2,9 rez. perdavimo.

Gynėjas aikštėje vidutiniškai praleidžia po 29 minutes, dvitaškius meta 34,2 procentų taiklumu, tritaškius 20,6 procentų taiklumu.

„Saint Mary‘s Gaels“ pasiekė penktą pergalę per dešimt žaistų susitikimų. „Rams“ komandai tai buvo pirmas pralaimėjimas sezone.