Maneko ir Giedraičio atsigavimu tikintis Trinchieri: „Laukia viena geriausių pasaulio komandų“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Andrea Trinchieri (BNS Foto nuotr.)

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ laukia didelės svarbos rungtynės kovoje su kita stringančia, tačiau įkrintamųjų vilčių nelaidojančia galiūne – 2021 ir 2022 m. Eurolygą laimėjusia Stambulo „Anadolu Efes“.

Pralaimėjimo atveju Andrea Trinchieri auklėtinius nuo įkrintamųjų teoriškai skirtų praktiškai nepanaikinamas 5 pergalių skirtumas.

Tiek „Žalgiris“, tiek „Anadolu Efes“ į akistatą žengia po pralaimėjimų. Kauniečiai – prieš Belgrado „Partizan“, turkai – prieš „Monaco“.

„Pirmiausia, dar liko keletas rungtynių, nors rytdienos rungtynės nusipelnė būti sausakimšos, – pradėjo Trinchieri. – Reikia kažką dėl to padaryti.

„Anadolu Efes“ turi vieną įdomiausių talento mišinių visoje Eurolygoje. Larkinas, Thompsonas, Beaubois gali įmesti po 30 taškų. Dėl to mūsų gynybos laukia labai rimtas egzaminas. Turime išlikti protingi ir efektyvūs gynyboje.

Yra ir vienas geriausiai 2 prieš 2 žaidžiančių aukštaūgių Tyrique’as Jonesas, Elijah Bryantas irgi yra raktinis žaidėjas, subalansuojantis komandą, Oturu demonstruoja gerą formą. Tikiuosi, kad mūsų fanai užpildys areną. Tą sunku padaryti, kai abi dvigubos Eurolygos savaitės rungtynės žaidžiamos namuose, tačiau kai atvyksta tokio pajėgumo komandos kaip „Anadolu Efes“, mūsų žaidėjams reikia palaikymo, kad įveiktų tokias kliūtis.“

– „Anadolu Efes“ buvo įvardijama kaip viena iš kandidačių į finalo ketvertą, tačiau dabar yra gerokai žemiau net įkrintamųjų ribos. Kodėl?

– Aš niekada nekalbu apie kitas komandas ir susikoncentruoju į savąją. Mes žaidžiame geriau, bet mums dar trūksta pergalių. Turime atsistatyti po sunkaus mačo Belgrade. Žinoma, toje atmosferoje žaisti lengva nebuvo, tačiau turime sureaguoti rytoj. Šiuo metu „Anadolu Efes“ mums yra viena geriausių komandų pasaulyje.

– Kokia yra Brady Maneko ir Dovydo Giedraičio sveikatos situacija?

– Pažiūrėsime rytoj. Kol kas negaliu pasakyti. Turiu gerą nuojautą, tačiau galutinai kažko sakyti negaliu.

– Kaip pasikeitė Shane‘o Larkino vaidmuo varžovų komandoje išvykus Vasilje Micičiui ir vairą perėmus Erdemui Canui?

– Manau, kad jie pasielgė labai protingai, kai pasikvietė panašų žaidėją į Micičių, Thompsoną. Jis kol kas žaidžia gerą sezoną ir yra labai geras Larkino nusikaltimų partneris. „Anadolu Efes“ turi vieną geriausių gynėjų grandžių Eurolygoje.

– Nėra daug Eurolygos naujokų, kurie renka panašius skaičius kaip Danielis Oturu. Kur jis yra efektyviausias ir gal kažką primena?

– Jis yra Kyle‘o Hineso ir Bryanto Dunstono mišinys. Jis yra labai staigus žaidime 2 prieš 2, o kai turi tokius gynėjus, tas mišinys gali tapti žudančiu.

Pasidalinti