„Manchester City“ nušlavė bedvasį „Chelsea“, stebuklas užfiksuotas „Villa Parke“

„Manchester City“ komanda antrą kartą iš eilės per tris dienas nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus. Facebook foto

„Manchester City“ komanda antrą kartą iš eilės per tris dienas nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus. Pepo Guardiolos auklėtniai „FA taurės“ trečiame rate Grahamo Potterio ekipą sutriuškino 4:0.

„Manchester City“ žaidė be dviejų savo pagrindinių žaidėjų Erlingo Haalando ir Kevino De Bruyne, tačiau tai nesutrukdė fanus džiuginti įvarčių fiesta.

Aikštės šeimininkai tris įvarčius atseikėjo dar pirmame kėlinyje. Pasižymėjo Riyadas Mahrezas, Julianas Alvarezas, Philas Fodenas. Antroje pusėje Mahrezas pridėjo dar įvartį.

Susitikimą „Etihad“ stadione stebėjo 51 tūkstantis žiūrovų.

Ketvirtame rate „Manchester City“ ekipa susitiks su „Arsenal“ ir „Oxford United“ pirmadienio poros nugalėtoju.

Sensacija užfiksuota „Villa Park“ stadione. „Aston Villa“ futbolininkai namie 1:2 nusileido ketvirtoje pagal pajėgumą Anglijos lygoje rungtyniaujančiam „Stevenage“ klubui.

„Premier“ lygoje žaidžiant „Aston Villa“ po Morgano Sansono įvarčio 33-ią minutę pirmavo iki pat rungtynių pabaigos. Tačiau per paskutines minutes viskas netikėtai apsivertė aukštyn kojomis.

Grahamas Scottas 85-ą minutę raudoną kortelę parodė Leanderiui Dendonckeriui ir aikštės šeimininkai liko žaisti mažumoje. Už pražangą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Jamie Reidas.

Dar po dviejų minučių 3000 „Villa Park“ stadione susirinkusių „Stevenage“ aistruolių puolė į euforiją kai antrą įvartį po kampinio pelnė Dean Campbell.

Stevenage pergalingas įvartis į Aston Villa vartus

Ketvirtame taurės etape „Stevenage“ futbolininkai kovos su „Championship“ atstovu „Stoke City: klubu.

Ketvirto taurės etape jau nepasiekė net aštuoni „Premier“ lygos klubai – „Everton“,

„Crystal Palace“, „Bournemouth“, „Nottingham Forest“, „Brentford“, „Newcastle United“, „Chelsea“, „Aston Villa“.