Erikas ten Hagas. AP nuotr.

„Manchester United“ komanda po banguoto sezono nutarė išlaikyti Eriką Ten Hagą vyriausiojo stratego kėdėje.

Tokį sprendimą už „Man United“ sportinius reikalus atsakinga „Ineos“ kompanija su Jimu Ratcliffe’u priešakyje.

54-erių specialisto kontraktas su komanda galioja iki 2025 m. vasaros

Dar prieš gegužės 25 d. vykusį FA taurės finalą „The Guardian“ skelbė, jog Ten Hagas darbo klube neteks bet kokiu atveju, tačiau šios kalbos realybe nevirto.

Minėtame FA taurės finale „Man United“ 2:1 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir taip užsitikrino vietą Europos lygoje, nors „Premier“ lygoje Ten Hago komanda finišavo vos 8-oje pozicijoje. Tai yra prasčiausia komandos vieta žaidžiant „Premier“ lygoje.

Pastaruoju metu sklido kalbos ir apie pačio Ten Hago nepasitenkinimą esama padėtimi „Man United“ klube bei potencialų apsivalymą vasarą.

Gegužės pabaigoje laimėta FA taurė buvo antrasis Ten Hago titulas nuo 2022 m., kai jis perėmė „Man United“ vairą.

Pirmąjį sezoną su Ten Hagu Mančesterio klubas „Premier“ lygoje liko trečias, laimėjo „Carabao“ taurę bei pasiekė FA taurės finalą.