Maksvytis apie teisėjus, apsižodžiavimą su Ulanovu ir gerą kovą su „Barcelona“ 

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Kazys Maksvytis. Kauno „Žalgirio“ facebook nuotr.

Kazys Maksvytis pasidžiaugė, kad jo vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ pademonstravo charakterį ir kibo į aršią kovą su galinga „Barcelona“, tačiau taip pat leido suprasti, kad liko nusivylęs teisėjų darbu, kuris turėjo įtakos žaidimo baigčiai.

„Nieko nepritrūko. Manau kovėmės gerai. Buvome verti pergalės. Jos nepasiekėme. Neturiu dideliu priekaištų savo komandai. Kartais neišpildėm gerai savo plano. Manau, to dėka įsižaidė Vesely. Gana lengvai priiminėjo kamuolius kur neturėjo priimti. Bet neturiu priekaištų kaip kovėmės, kaip buvome rungtynėse. Jeigu taip žaisime Kaune, pasieksime pergalę.“ – po rungtynių kalbėjo Maksvytis.

„Žalgirio“ treneris pripažino, kad vienas pagrindinių „Barcelona“ komandos pergalės kalvių buvo Janas Vesely, tačiau pačioje susitikimo pradžioje prie to prisidėjo ir patys kauniečiai.

„Ypatingai rungtynių pradžioje žaidėjai darė gana vaikiškas klaidas. Po to jis įsibėgėjo ir reikia pripažinti, sumetė sunkius vidutinius metimus. Manau, kad ta gera rungtynių pradžia atrišo jam rankas“, – Veselio 26 taškus ir 33 naudingumo balus komentavo specialistas.

„Žalgiris“ po triuškinamai pralaimėtų pirmų serijos rungtynių padarė savo išvadas ir antrose rungtynėse pakeitė taktiką.

„Kaip matėte po pirmų rungtynių nemažai pakeitėme, žaidėme „small ball“ (žemu penketu). Kažkiek gyvumo pridėjo ir Tayloras, kuris įsijungė. Ir, be abejo, Igis (Ignas Brazdeikis) buvo šiandien vienas iš tų karštesnių žaidėjų ant kurių laikėmės. Šiandien žymiai geresnės rungtynės.“ – auklėtinių pasirodymą komentavo treneris.

Labiausiai trenerį rungtynėse nuvylė teisėjų darbas. Pasak Maksvyčio atsarginių suolui skirta techninė pražanga buvo perdėta reakcija į nekaltą asistento gestą. Pats strategas daug kartų rungtynėse ginčijosi dėl arbitrų priimtų sprendimų.

„Turiu labai kritišką savo nuomonę, bet ją pasilaikysiu sau. Ir prašysiu komandos, kad viską darytų taip, kaip darė.“ – pareiškė Maksvytis.

Rungtynėse kameros užfiksavo ir apsižodžiavimą tarp trenerio ir komandos kapitono Edgaro Ulanovo, tačiau Maksvyčio nuomone tai buvo paprasta žaidybinė situaciją padiktuota įtampos rungtynėse.

„Normalūs žaidybiniai santykiai. Aš bandau iš žaidėjų išspausti maksimumą. Tą darau gal ne tais metodais, kur patinka žaidėjams, bet nesureikšminu to šiandien.“ – teigė Maksvytis.

Trečiosios serijos rungtynėse bus žaidžiamos Kaune 20:00.

Pasidalinti