Maksvytis – apie darbo paieškas ir Krivo perspektyvas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kazys Maksvytis (Stopkadras)

Sekmadienį kontrolinį slovėnų testą spręsiantis Lietuvos rinktinės vyr. strategas Kazys Maksvyti prabilo apie klubinio darbo paieškas, rinktinės jaunimą ir pasiruošimą olimpinei atrankai.

„Esame kažkiek riboti laike, bet padarėme viską, ką planavome. Gana neblogai padirbėjome. Svarbiausia, kad visi yra sveiki. Bandome po truputį gerinti formą. Laiko dar turime.

Domantas Sabonis dėl asmeninių priežasčių kelioms dienoms nusiėmė nuo rinktinės. Labai gerai dirbo, įsiliejo, bet dabar jo nėra ir rytoj nežais“, – kalbėjo Maksvytis.

Sekmadienį Lietuvos rinktinė versis be abiejų savo centrų iš NBA, o tai turėtų atverti daugiau galimybių pastaruoju metu nedaug minučių gavusiam Ąžuolui Tubeliui ir, žinoma, rinktinėje debiutuojančiam Motiejui Krivui, atvykusiam po sezono NCAA.

„Jau „Žalgiryje“ jis buvo geras žaidėjas, duodavo neblogą kovą Laurynui Biručiui, neblogam Eurolygos žaidėjui. Mano nuomonė apie Motiejų yra labai gera. Manau, kad tik laiko klausimas, kada jis nueis į aukščiausią lygį. Kalbant apie NBA, jis turėtų būt pirmas po Mato Buzelio, pateksiantis į NBA“, – komplimentus buvusiam auklėtiniui dalijo Maksvytis.

Su slovėnais mūsiškiai susitiks dar ir antradienį Liublianoje, o tai lietuviams taps paskutiniu kontroliniu testu prieš olimpinę atranką liepos 2-7 d. Puerto Rike.

„Labiau koncentruojamės į save. Žinom, kad mums Tobey yra neparankus, metantis aukštaūgis, Nebo turi kitų privalumų, bet žinome ir jį. Varžovai kontrolinėse rungtynėse gali naudoti abu žaidėjus, tad manau, jog rytoj juos abu ir išvysime“, – teigė specialistas.

Rinktinės strategas pasidalijo ir naujienomis apie darbą klube. Pasak Maksvyčio, pasiūlymai skrieja iš įvairių pasaulio kampelių, tačiau dėl kitos karjeros stotelės specialistas dar nėra apsisprendęs.

„Vyksta ieškojimai. Turiu kažkokius darbo pokalbius, bet nieko konkretaus. Lietuva, Europa, Azija… Susidomėjimas yra iš visur, bet noriu surasti geriausią variantą, jeigu reikės – net palauksiu“, – žiniomis pasidalijo Maksvytis.

Pasidalinti