Maksimali intriga: Europos stipriausiųjų kaktomušoje – 6 įspūdingi įvarčiai

Real - Man City (Scanpix nuotr.)

Pastarųjų sezonų Čempionų lygos nugalėtojų kaktomuša ketvirtfinalyje nenuvylė – Madrido „Real“ ir „Manchester City“ ekipos pirmajame mače sumušė šešis įvarčius ir paliko maksimalią intrigą atsakomosiose rungtynėse.

Antradienį startavusiame Čempionų lygos ketvirtfinalių etape Carlo Ancelotti ir Pepo Guardiolos komandos išsiskirstė taikiai 3:3.

Nuo pat pirmų mačo akimirkų stipriausios Europos komandos siekė įrodyti savo pranašumą – „Santiago Bernabeu“ stadione puolimas visiškai nustelbė gynybą. Dar neprabėgus 100 sekundžių įvarčių sąskaitą atidarė „Man City“ futbolininkai, kurių gretose pasižymėjo Bernardo Silva.

Visgi šaltu dušu nuprausti „Real“ futbolininkai nesutriko ir netruko ne tik lyginti, bet ir persverti rezultato. 12-ą ir 14-ą minutėmis po rikošetų pasižymėjo Eduardo Camavinga ir brazilas Rodrygo.

Aikštėje toliau tvyrojo agresyvus futbolas, tačiau iki antrojo kėlinio vidurio rezultatas nekito, kol savo dviem greitais įvarčiais neatsakė ir „Man City“. 66-ą minutę „miestiečius“ į priekį vedė Philas Fodenas, 71-ą – Joško Gvardiolas.

Antrą kartą deficite atsidūrę „Real“ futbolininkai nepalūžo ir šįkart, o rezultatą 79-ą minutę lygino Federico Valverde.

Atsakomasis komandų susitiimas, kuriame ir paaiškės į pusfinalį žengsianti komanda, įvyks po 8 dienų, balandžio 17 d.

Pastaruosius du sezonus ekipos susikaudavo pusfinaliuose, o tarpusavio akistatą laimėjusi komanda keldavo Čempionų lygos nugalėtojų taurę.

Madrido futbolininkai lygos trofėjų yra iškovoję 14 kartų. Antroje vietoje esanti „AC Milan“ Čempionų lygoje triumfavo 7 kartus. „Manchester City“ pernai iškovotas titulas – pirmasis klubo istorijoje.

„Man City“ šiemet yra rezultatyviausia turnyro komanda. Guardiolos auklėtiniai vidutiniškai per mačą muša po 3 įvarčius, o viso yra pasižymėję 27 kartus. Erlingas Haalandas mušė 6 kartus, Julianas ALvarezas ir Philas Fodenas – po 5.