Majonezą mėtę ir pareigūnus sužeidę „Legia“ fanai neįleisti į Konferencijų lygos rungtynes

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Legia fanas prieš Konferencijų lygos rungtynes (Scanpix nuotr.)

Įsisiautėjusiems Varšuvos „Legia“ gerbėjams ketvirtadienį buvo uždrausta patekti į „Aston Villa“ komandos stadioną prieš Konferencijų lygos rungtynes.

Pranešama, jog toks sprendimas buvo priimtas po to, kai aršūs Lenkijos klubo fanai pradėjo konfliktuoti su vietos pareigūnais, iš kurių tris susirėmimų metu sužeidė.

Lenkai konfliktavo ne tik su pareigūnais, bet ir su „Aston Villa“ gerbėjais, į kuriuos mėtė įvairius daiktus, įskaitant ir majonezo buteliukus.

Atmosfera įkaito dar gerokai prieš mačą, kuomet „Legia“ klubas apkaltino „Aston Villa“ komandą į prekybą išleidus mažiau bilietų svečių fanams nei to reikalauja UEFA reglamentai.

„Vietoje to, jog nuslopintų įtampą prieš rungtynes, „Aston Villa“ klubo apribojimai dar labiau įkaitino atmosferą. Laikomės nuomonės, kad tokie sprendimai yra ne tik neproduktyvūs, bet ir nepateisinami“, – oficialiame pranešime rašė „Legia“ klubas.

Rungtynes, kurias lenkų komanda žaidė be savo žiūrovų, „Aston Villa“ laimėjo 2:1 ir įsitvirtino E grupės viršūnėje. 3 taškais nuo lyderio atsiliekanti „Legia“ užima antrą vietą.

„Sulaukę policijos rekomendacijų ir išklausę jos pranešimų apie didelio masto neramumus stadiono prieigose nutarėme neįleisti svečių fanų“, – pranešimu vėliau pasidalijo ir „Aston Villa“.

Pasidalinti