Madrido derbyje – pirmoji „Real“ sezono nesėkmė

Alvaro Morata (Scanpix nuotr.)

Sekmadienį „Primera“ lygoje įvykusiame Madrido derbyje pirmą sezono pralaimėjimą patyrė „Real“ futbolininkai.

Carlo Ancelotti auklėtiniai išvykoje turėjo pripažinti Madrido „Atletico“ futbolininkų pranašumą 3:1.

Pirmasis mačo įvartis krito jau 4-ą min., kai šeimininkus į priekį išvedė Alvaro Morata, o 18-ą min. pranašumą padvigubino Antoine’as Griezmannas, taip pat įvartį pelnęs galva.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos „Real“ ekipai gyvybės įpūtė gražus Toni Krooso įvartis, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Morata vėl sugrąžino „Atletico“ turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę.

„Real“ ekipa taškus išbarstė pirmą kartą šį sezoną bei į priekį užleido ne tik „Barcelona“, bet ir kol kas Europą stebinančią „Girona“ komandą.