Madrido derbyje – per teisėjo pridėtą laiką nutraukta „Real“ pergalių serija

Marcosas Llorente pelnė įvartį trečią teisęjo pridėtą minutę ir išplėšė lygiąsias 1:1 Madrido derbyje.

Tai buvo jau trečias „Real“ ir „Atletico“ susitikimas per mažiau nei mėnesį. Visos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Prieš tai komandos buvo pasidalinusios po pergalę per pratęsimą. Supertaurės varžybose 5:3 laimėjo „Real“, o Ispanijos taurėje – 4:2 triumfavo „Atletico“.

Lygoje pirmaujantys Carloso Ancelotti auklėtiniai nepasinaudojo galimybe nuo „Girona“ atitrūkti 4 taškais. „Real“ patyrė nuostolių dar neprasidėjus rungtynėms – per apšilimą traumą patyrė Vinicius.

Brazilą statrtinėje sudėtyje pakeitęs Brahimas Diazas išvedė šeimininkus į priekį 20 susitikimo minutę. Stefanas Savičius prieš pat pertrauką rezultatą išlygino, tačiau VAR užfiksavo nuošalę ir įvarti atšaukė.

Antrame kėlinyje „Real“ neišnaudojo kelių puikių progų rezultatą padvigubinti ir buvo nubausti pačioje susitikimo pabaigoje – trečią teisėjo pridėtą minutę smūgiu galva rezultatą išlygino Llorente ir nutraukė varžovų 6 iš eilės pergalių lygoje seriją.

„Real“ su 58 taškais toliau pirmauja Ispanijos pirmenybėse. Nuo jų 2 taškais atsilieka „Girona“, kurie taip pat savo rungtynes sužaidė lygiosiomis. Sezono išsišolėlių akistata su „Real Sociedad“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Kitame ture, vasario 10d., lygos lyderiai Santiago Bernabeu stasione aiškinsis santykius tarpusavyje.