Madrido derbyje – „Atletico“ eliminavo „Real“ iš Ispanijos taurės

Ispanijos karaliaus taurės varžybų aštuntfinalyje Madrido „Atletico“ namuose 4:2 po pratęsimo įveikė „Real“ ekipą ir eliminavo šiuos iš turnyro.

Tai buvo antroji komandų tarpusavio dvikova per 8 dienas ir antrasis žaistas pratęsimas. Sausio 10 dieną Ispanijos super taurės pusfinalyje pranašesni buvo „Real“ futbolininkai. Saudo Arabijoje vykusias rungtynes jie tada po papidomo laiko laimėjo 5:3.

Už dviejų savaičių komandos vėl susitiks tarpusavyje. Šį kartą bus žaidžiamos Ispanijos čempionato rungtynės, o jų šeimininkais bus „Real“ komanda.

„Atletico“ 2 kartus pirmavo rungtynėse po Samuelio Lino ir Alvaro Moratos įvarčių. Abu kartus „Real“ rezultatą lygino. Kartą kamuolį į savus vartus pasiuntė Janas Oblakas, o 82 susitikimo minutę rezultatą išlygino ir rungtynes į pratęsimą pasiuntė Joselu.

Per papildomą laiką pasižymėjo Antoine’as Griezmannas, o pačioje pratęsimo pabaigoje „Atletico“ pergalę įtvirtino Rodrigo Riquelme.

„Real“ kamuolį rungtynėse kontroliavo 59 proc. laiko ir kėlė 9 kampinius kai varžovai to nedarė nei karto. Karališkasis klubas atliko 19 smūgių prieš varžovų 18, tačiau į vartų plotą dažniau smūgiavo „Atletico“ (12:7). Emocijomis pažymėtose rungtynėse komandos net po 6 kartus buvo nubaustos geltonomis kortelėmis.