Madrido derbis Saudo Arabijoje virto spektakliu: „Real“ 8 įvarčių fiestoje patiesė „Atletico“

Ispanijos Supertaurė: Real - Atletico (Scanpix nuotr.)

Įspūdingame Madrido derbyje Ispanijos Super taurėje Madrido „Real“ pačioje pratęsimo pabaigoje po smūgio į savo vartus įveikė „Atletico“ futbolininkus.

Trečiadienį pirmajame Ispanijos Super taurės pusfinalyje „Real“ Diego Simeone auklėtinius parklupdė 5:3.

Lemiamas įvartis krito 116-ą minutę, kai Joselu atliko ne itin sėkmingą smūgį galva, tačiau kamuolys nuo „Atletico“ gynėjo Stefano Savičiaus vis tiek įskriejo į savus vartus.

Paskutinis dūris „Atletico“ suduotas jau pridėto laiko pabaigoje, kai kamuolį į tuščius vartus nukreipė Brahimas Diazas, pasinaudojęs Jano Oblako išbėgimu paskutinės „Atletico“ atakos metu.

Rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė „Atletico“, kai 6-ą minutę pasižymėjo Mario Hermoso. Visgi 20 ir 29 min. „Real“ į priekį išvedė atraminės linijos atstovai Antonio Rudigeris ir Ferlandas Mendy.

Besibaigiant pirmajam kėliniui lygybę vėl atstatė Antoine’as Griezmannas. 78-ą min. „Atletico“ darkart išsiveržė į priekį, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Rudigeris.

Simeone komanda artėjo prie pergalės, kol 85-ą min. po kelių atmuštų „Real“ šūvių ataką rezultatyvia galiausiai pavertė Dani Carvajalis.

Kova persikėlė į pratęsimą. Pirmajame jo kėlinuke „Atletico“ žaidė beveik be kamuolio, tačiau „Real“ irgi nesisekė surengti vaisingų atakų.

Galiausiai „Real“ visus reikalus sutvarkė besibaigiant antrajam pratęsimo kėlinukui.

Tai buvo pirmas kartas nuo 1990 m., kai Madrido derbyje „Real“ ir „Atletico“ pasižymėjo bent po 3 kartus.

Saudo Arabijoje vykstančioje Ispanijos Supertaurėje „Real“ varžovą sužinos ketvirtadienį, po pusfinalio tarp „Barcelona“ ir „Osasuna“ ekipų.

„Real“ Ispanijos Supertaurę yra iškovojusi 12 kartų ir 2 titulais atsilieka nuo „Barcelona“ komandos.