Madride į finalą žengusiam Alcarazui įteiktas milžiniškas gimtadienio tortas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Nugalėtojo titulą ginantis geriausias Ispanijos tenisininkas Carlosas Alcarazas žengė į „Masters“ turnyro Madride finalą.

Penktadienio vakarą antroji pasaulio raketė nesunkiai 6:4, 6:3 patiesė kroatą Borna Čoričių.

Po pergalės 20-ąjį gimtadienį šiandien švenčiančiam ispanui buvo įteiktas ir milžiniškas tortas.

Vos vieną setą „Mutua Madrid Open“ turnyre kol kas pralaimėjęs Alcarazas Ispanijos grunto turnyruose yra iškovojęs 20 pergalių iš eilės. Paskutinį kartą jis tėvynėje pralaimėjimą patyrė šiame turnyre 2021 metais.

Madride Alcarazas bando apginti antrą titulą iš eilės. Prieš kelias savaites 20-metis tą sėkmingai padarė ATP 500 serijos turnyre Barselonoje.

Nors patyrė pralaimėjimą, Čoričius tapo pirmu kroatu nuo 2005 metų, žaidusiu šio turnyro pusfinalyje. Be to, pirmadienį kroatas pakils į rekordinę 16 vietą ATP reitinge.

Dėl titulo Alcarazas susikaus su Aslano Karatsevo ir Janno Lennardo-Struffo poros nugalėtoju. Abu tenisininkai vienas prieš kitą šiame turnyre žais antrą kartą. Jie susitikę buvo ir kvalifikacijoje. Tąsyk laimėjo Karatsevas, tačiau Lennardas-Struffas į turnyrą pateko kaip laimingasis pralaimėtojas (angl. lucky loser) po to, kai turnyro sąrašas atsilaisvino traumą patyrus prancūzui Constantui Lestienne’ui.

Pasidalinti