Madride – galingas Sedekerskis ir „Baskonia“ bilietas į įkrintamąsias

Tadas Sedekerskis (Baskonia X nuotr.)

Vitorijos „Baskonia“ naikino dviženklį atsilikimą, pasiekė pergalę prieš lygos lyderius ir užsitikrino vietą Eurolygos įkrintamosiose.

Tadas Sedekerskis sužaidė puikias rungtynes ir padėjo Baskonijos komandai 95:91 išvykoje įveikti Madrido „Real“ krepšininkus.

Madrido komanda uraganiškai pradėjo rungtynes ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje susikrovė 15 taškų pranašumą – 27:12.

Lemiama rungtynėse tapo 13:0 Baskonijos krepšininkų laimėta atkarpa ketvirtajame kėlinuke, po kurio jie šovė į priekį – 80:73. „Real“ visą laiką lipo ant kulnų, tačiau Marcuso Howardo vedami baskai savo pranašumo ištirpdyti neleido.

Pergalė garantavo „Baskonia“ vietą Eurolygos įkrintamosiose, o tiksli pozicija spręsis paskutiniajame ture kitą savaitę.

Sedekerskis ant parketo praleido net 33 minutes, pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 5/8 baud.) ir atkovojo net 14 kamuolių.

Howardas suvertė net 35 taškus (7/12 trit.), Matthew Costello pridėjo 19, Chima Moneke – 11 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, o Codi Milleris-McIntyre’as pelnė 4 taškus ir išdalino 12 rezultatyvių perdavimų.

Madrido komandai Mario Hezonja įmetė 18, Džananas Musa – 16, Fabienas Causeras – 13, o Guerschonas Yabusele ir Facundo Campazzo – po 12 taškų. Argentinietis pridėjo 9 rezultatyvius perdavimus ir 5 perimtus kamuolius.