Lygos vidutiniokus sutriuškinę „Arsenal“ sustiprino savo pozicijas

Bukayo Saka (Arsenal X nuotr.)

Ketvirtą pergalę iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo ir toliau kovoje dėl lygos nugalėtojų titulo lieka Londono „Arsenal“.

Mikelio Artetos auklėtiniai namuose 3:0 susitvarkė su „Bournemouth“ futbolininkais, kurie lygoje žengia dešimtoje vietoje.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį nuo 11 metrų žymos išvedė Bukayo Saka. Baudinį komandai uždirbo Kai Havertzas.

Londono futbolininkai mače atliko net 24 smūgius, iš kurių į vartų plotą skriejo 9. Net keleto itin pavojingų momentų neišnaudoję „Arsenal“ žaidėjai savo pergalę antrame kėlinyje įtvirtino Leandro Trossardo ir Declano Rice’o įvarčiais.

Artetos vadovaujamai komandai čempionate liko dvi rungtynės – išvykos mačas su „Manchester United“ ir paskutinė sezono dvikova namuose su Liverpulio „Everton“. „Arsenal“ pirmauja lygoje su 83 taškais.

„Manchester City“ nuo lygos lyderių šiuo metu atsilieka 4 taškais, tačiau jiems liko dar keturios rungtynės. Šiandien, 19:30 val, Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose priims Vulverhemptono „Wolves“.