Lyderius patiesusi „Partizan“ – per plauką nuo atkrintamųjų

Kevinas Punteris (Eurolygos nuotr.)

Prieš ošiančius fanus Eurolygos lyderius nugalėjusi Belgrado „Partizan“ ekipa žengė rimtą žingsnį link atkrintamųjų.

Penktadienio vakarą Željko Obradovičiaus auklėtiniai 90:75 pranoko Pirėjo „Olympiacos“ krepšininkus, kurie po pralaimėjimo pirma vieta dalijasi su Madrido „Real“ komanda.

„Partizan“ ekipą į priekį vedė Jamesas Nunnally, įmetęs 19 taškų. 17 pridėjo Kevinas Punteris, iš kurių 8 – ketvirtajame kėlinyje. Dvigubą dublį su 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių užfiksavo Mathias Lessort’as.

„Olympiacos“ gretose su 21 bei 13 taškų atitinkamai išsiskyrė Shaqas McKissičius ir Moustapha Fallas.

Pirėjo komanda iš 20 išmestų tritaškių pataikė tik 3, o pirmą kartą tolimas šūvis tikslą pasiekė tik ketvirtajame kėlinyje.

Eurolygos MVP tituluojamas Saša Vezenkovas mačą baigė su 6 taškais, 5 atkovotais kamuoliais ir 3 rezultatyviais perdavimais.

Pirmąją rungtynių dalį „Partizan“ baigė pirmaudama 48:34, tačiau tuomet gynyboje susiėmęs „Olympiacos“ spurtavo 12:2. Visgi tai buvo arčiausiai, kiek Pirėjo ekipai pavyko priartėti prie varžovų.

Rezultatui esant 67:60 „Partizan“ surengė lemiamą spurtą 13:3 ir užsitikrino pergalę.

Po pergalės „Partizan“ Eurolygoje su Tel Avivo „Maccabi“ turi 17 pergalių bei 13 pralaimėjimų bei dalijasi 6-7 vietas. Iki reguliariojo sezono finišo likus tik 4 rungtynėms, artimiausius varžovus „Baskonia“ ir „Žalgirį“ Belgrado klubas lenkia 2 pergalėmis.

Didelė tikimybė, kad po 30 Eurolygos turų laisva lieka tik 8 vieta, į kurią dar pretenduoja 5 komandos: „Žalgiris“, „Baskonia“, „Anadolu Efes“, „Emporio Armani“ bei „Valencia“.