Lyderius pakeitę „Pelicans“ palaužė Lukos vedamą „Mavericks“

Naujojo Orleano „Pelicans“ (3-1) rado kuo pakeisti traumuotus lyderius Zioną Williamsoną bei Brandoną Ingramą ir savo arenoje nugalėjo Luka Dončičių.

Šeimininkai Po itin atkaklios kovos 113:111 (40:31, 26:33, 21:25, 26:22) nugalėjo puikiai žaidusio Lukos Dončičiaus vedamą Dalaso „Mavericks“ (1-2).

Svariai prie pergalės prisidėjo ir Jonas Valančiūnas. Lietuvis per 22 žaidimo minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius. Tiesa Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas likus žaisto devynias minutes paskutiniame ketvirtyje buvo pakeistas Larry Nance‘u ir daugiau aikštėje nepasirodė.

„Pelicans“ gretose puikiai pasirodė praktiškai visi aikštėje žaidę krepšininkai. Net 8 iš 9 surinko dviženklį pelnytų taškų skaičių. Įskaitant ir naujoką Dysoną Danielsą, kuris pelnė pirmuosius taškus NBA lygoje, o iš viso jų surinko 11.

Nugalėtojams gretose rezultatyviausiai žaidė šimtaprocentiniu taiklumu atakavęs Trey‘us Murphy‘is III. Jis pelnė 22 taškus.

Dalaso komandos nuo antro pralaimėjimo per trejas rungtynes neišgelbėjo dar vienas įspūdingas Lukos Dončičiaus pasirodymas. Slovėnas surinko 37 taškus, atkovojo 11 kamuolių atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Bet jo pergalę galėjęs išplėšti tritaškis aidint rungtynių sirenai skriejo pro šalį.

„Pelicans“ susitikime atakavo puikiu taiklumu – 58% dvitaškius ir 44% tritaškius. Iš viso atliko 25-is rezultatyvius perdavimus.

Tris pergales ir vieną pralaimėjimą savo sąskaitoje turintis Naujojo Orleano klubas kitas rungtynes žais išvykoje su Fynikso „Suns“.

„Pelicans“: Trey Murphy 22, Naji Marshallas 15, Devonte Grahamas ir C.J. McCollumas po 14.
„Mavericks“: Luka Dončičius 37, Spenceris Dinwiddie 24, Christianas Woodas 23.