Lyderio nelaimės prislėgtas Dimša: „Nuotaikos – laidotuvių“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Tomas Dimša (BNS Foto nuotr.)

Kauno „Žalgiris“ tiesiausiu keliu žengė į „Betsafe-LKL“ finalą, tačiau paskutinis serijos mačas buvo paženklintas komandos lyderio Keenano Evanso trauma.

„Žalgirio“ vedlys patyrė kelio traumą, kuri, pasak išankstinių prognozių, privers jį be krepšinio praleisti nuo 6 iki 8 mėnesių.

Po komandai pergalingo mačo Tomas Dimša sunkiai rinko žodžius.

„Vienintelis pozityvus dalykas, kad turime bilietą į finalą ir nereikės daugiau rungtynių. Bet nuotaikos – laidotuvių, patys suprantate.

Neįsivaizduoju, kas dedasi jo galvoje. Mes visi jaučiamės taip, lyg mums taip būtų nutikę, Atrodo, bloga viduj, suka skandį. Nežinau, kaip jis turi jaustis. Antrus metus iš eilės, žaidžiant tokio lygio krepšinį, vėl nutinka tokie dalykai. Žiauriai apmaudu.

Kalbėjau neseniai su Keenanu. Sunkiai dėlioja žodžius, sako, reikia išlikti pozityviam, tikėtis kuo mažiau blogų dalykų, kad galėtų kuo greičiau grįžti. To ir linkim. Koks jis yra žaidėjas, žmogus, žiauriai gaila. Jis mūsų komandoje buvo kaip lietuvis. Dvigubai labiau gaila. Žiauriai apmaudu.“

Nedaug Dimša pakomentavo ir apie visą seriją, vėl nukreipęs mintis į komandos lyderio nelaimę.

„Rungtynės į antrą planą. Daug negerų dalykų buvo visose rungtynėse. Reikia gerinti žaidimą, bet antroje mačo pusėje jau mintys ne apie tai buvo.

Treneris liūdnas, visi liūdni, šiandien sunku apie kažką daugiau galvoti.“

9 taškus rungtynėse pelnęs lietuvis tikino, kad komandos sezono tikslai nesikeis, net ir netekus pagrindinio komandos žaidėjo.

„Žalgiris“ nėra tokia organizacija. Negalime sugriūti netekę vieno žaidėjo, kad ir tokio, kaip Keenanas. Toliau turėsime siekti savo tikslų. Emocijos turi nuslūgti ir eisim žaisti.“

Pasidalinti