Lundbergas taria „Virtus“ komandai sudie

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Gabriel Iffe Lundberg X nuotr.

Gabrielio Iffe Lundbergo etapas Bolonijoje baigtas. 29 metų danas nusprendė nebepratęsti sutarties su „Virtus“ komanda.

Į Italija gynėjas persikėlė 2022/2023 metų vasarą. Pirmajame sezone krepšininkui nepavyko atsiskleisti ir didžiąją dalį sezono praleido ant suolo neįtikęs treneriui Scariolai. Antrasis buvo daug sėkmingesnis ir prisijungus Latvijos rinktinės treneriui Banchi, Lundbergas tapo vienu iš svarbiausių komandos žaidėjų.

Danas savo „Instagram“ paskyroje išplatino pranešimą apie pasibaigusį etapą Bolonijoje.

„Noriu padėkoti visai „Virtus“ organizacijai, fanams už tai, kad mane taip šiltai priėmė į savo šeimą. Už visą palaikymą, kurį man suteikėte pastaruosius dvejus metus, yra kažkas įspūdingo. Turėjau pakylimų ir nuosmukių, tačiau jūs visada manimi tikėjote, nepasidavėte ties manimi ir raginot jūdėti į priekį. To niekada nepamiršiu“, – rašė Lundbergas.

„Esu laimingas, kad turėjau progą čia rungtyniauti. Itališka virtuvė, oras ir gyvenimo būdas yra tai, kuo aš ir mano šeima mėgavosi leisdami laiką čia“, – atviravo krepšininkas.

„Didelis ačiū ir komandos draugams, treneriams, vadybai, kurie mane stūmė į priekį kiekvieną dieną, kad įgaučiau savo geriausią formą. Šioje komandoje tapau ne tik geresniu žaidėju, tačiau ir komandos draugu. Atėjo laikas mums išsiskirti, tačiau visada širdyje jausiuos būdamas „Virtus“ organizacijos dalimi“, – emocingai dėstė mintis danas.

Su Bolonijos komanda gynėjas Eurolygoje per praėjusius du metus pateko kartą į įkrintamąsias, tačiau jose baigė pasirodymą ir neprasibrovė į atkrintamąsias.

Šį sezoną Eurolygoje danas buvo vienas iš komandos lyderių, rinkdamas po 9,4 taško, 2,1 atkovoto kamuolio, 2 rezultatyvius perdavimus ir 8,5 naudingumo balo.

Prieš etapą Bolonijoje, Lundbergas yra rungtyniavęs karjeros pradžioje Danijoje, du metus praleido Ispanijoje bei turėjo trumpą etapą Rusijoje ir NBA lygoje.

Pasidalinti