Lūkesčių spaudžiama Vengrija starte gaus svarbiausią testą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Dominikas Szoboszlai ir Xherdanas Shaqiri. Osportas.lt foto montažas.

Vengras Dominikas Szoboszlai šeštadienio rungtynėse prieš Šveicarijos futbolo rinktinę taps jauniausiu visų laikų Europos čempionatų kapitonu. „Liverpool“ komandoje rungtyniaujantis saugas vos 23 metų, tačiau jau tokiame amžiuje yra savo šalies rinktinės lyderis ir nuo jo žaidimo priklausys daug.

Szoboszlai padėjo Vengrijai patekti į 2020 metų Europos čempionatą, tačiau jis buvo perkeltas į 2021 metus, o pats futbolininkas negalėjo padėti komandai dėl traumos.

Dabar vengrai sulauks ryškiausios savo žvaigždės palaikymo ir tikisi gero rinktinės pasirodymo.

„Nenoriu, kad mūsų komanda apsikrautų spaudimu. Mes jį jaučiame. Turime labai gerą komandą. Esame viena didelė šeima ir kartu mes galime viską.“ – kalbėjo Szoboszlai.

Abi komandos didžiuosiuose turnyruose tarpusavyje žaidė tik vieną kartą. 1938 metų pasaulio čempionato atrankoje Vengrija prieš šveicarus šventė pergalę 2:0.

Vengrija šiuo metu pasauliniame reitinge užima 26 vietą. Šveicarai žengia 19 pozicijoje.

Adamas Nagy, Laszlo Kleinheisleris ir Attila Fiola gali tapti pirmais Vengrijos futbolininkais, kurie žaidė trijuose Europos čempionatuose.

Tačiau artėjančių rungtynių favoritais Admiral Bet laiko šveicarus. Ir ne veltui. Pastariesiems priklauso daug sakantis rezultatas. Šveicarija ir Prancūzija yra vienintelės komandos, kurioms paskutiniuose penkiuose didžiuosiuose futbolo turnyruose pavyko pasiekti atkrintamąsias varžybas.

Muratas Yakinas tikisi, kad šiemet jo auklėtiniams pavyks nužengti toliau ketvirtfinalio.

„Tikimės, kad Vengrija žais disciplinuotą ir gerai organizuotą futbolą. Mes turime demonstruoti savo žaidimą, kurį ruošėme. Sulauksime iššūkio šiose rungtynėse su kuriuo privalome susitvarkyti.“ – kalbėjo Šveicarijos rinktinės treneris.

Neaišku ar Šveicarijos rinktinei šiose rungtynėse galės padėti puolėjas Breelis Embolo. Neaišku ir dėl Steveno Zuberio.

Pirmose grupės rungtynėse Vokietija 5:1 sutriuškino Škotiją.

Pasidalinti